Elon logo

ÖPPETTIDER    

Mån-fre 10-18  Lör 10-14

KONTAKT

0470-76 28 00

ADRESS

Smedjegatan 2, 352 46 Växjö

Vi erbjuder levererans och installation av dina nya vitvaror!

 
Vi tar även med dina gamla produkter för återvinning när du bokar installation!
 
Våra kunniga och rutinerade installatörer Ove och Jesper ser till att dina vitvaror kommer på plats och blir rätt installerade. 

 

Kontakta Carlssons

 

Stefan Ternstedt
Vitvaror
Tel 0470-76 28 06
stefan.ternstedt@carlssons.com

  

 Mattias Bergqvist
 Vitvaror
 Tel 0470-76 28 12
mattias.bergqvist@carlssons.com  

  

 Linda Dahlberg

 Köksshop
 Tel 0470-76 28 07
 linda.dahlberg@carlssons.com

Tommy Leifsson

Bygg och Fastighetsförsäljning
Tel 0470-76 28 04
tommy.leifsson@carlssons.com

 Jörgen Samuelsson 

 Luftvärmepump/vitvaror
 Tel 0470-76 28 38
 jorgen.samuelsson@carlssons.com

  

 Fanny Bergqvist
 Köksshop
 Tel 0470-76 28 02
  fanny.bergqvist@carlssons.com

 Stefan Liljeberg

 Vitvaror
 Tel 0470-76 28 17
 stefan.liljeberg@carlssons.com

 Philip Skanelid

 Vitvaror/ Köksshop
 Tel 0470-76 28 14
 philip.skanelid@carlssons.com

 

 Ronnie Jonnson

 Marknad / Butikschef
 Tel 0470-76 28 15       ronnie.jonsson@carlssons.com

Jesper Ström
Leverans/installation

  

  Ove Hedstig
  Leverans/installation

  

 

Cecilia Gustavsson
Administration
Tel 0470-76 28 24
cecilia.gustavsson@carlssons.com

  

  Anna Svensson
  Administration
  Tel 0470-76 28 23 
  anna.svensson@carlssons.com

  

  Ronnie Bengtsson

  Lager
  Tel 0470-76 28 16
ronnie.bengtsson@carlssons.com

Viktor Gustafsson

Bygg och Fastighetsförsäljning
Tel 0470-76 28 03
viktor.gustafsson@carlssons.com